Detektyw Janda w Szczyrku - Narty z kochanką w Szczyrku

Kobieca intuicja czasem potrafi okazać się niezwykle przydatnym narzędziem. Często do naszego biura detektywistycznego JANDA zgłaszają się kobiety, które mają złe przeczucia i którym wydaje się, że ich mąż je zdradza. Tak też było tym razem, kiedy do zgłosiła się do nas Pani Kasia. Opowiedziała o swoich podejrzeniach, które właściwie nie były niczym podparte. Po prostu intuicja podpowiadała jej, że ma przyprawiane rogi. Naszym zadaniem były wykrycie zdrady partnerskiej bądź obalenie podejrzeń.

Para idealna, ale czy na pewno?

Pani Kasia jest menagerem w jednym z ulokowanych na Śląsku hoteli. Jej partner, pan Jarek, to z kolei dealer samochodowy. Parą są od 7 lat, jednak nigdy nie planowali ślubu, a o dzieciach jeszcze nie myśleli. Obecnie poświęcili się karierom i realizowaniu swoich pasji. On kocha sport – bieganie, latem jazda na rowerze, zimą na nartach. Ona uwielbia fotografię, koncerty jazzowe i podróże. Starali się wzajemnie łączyć pasje i je uzupełniać, jednak ostatnimi czasy Klientka poczuła, jakby się od siebie oddalali. Czy to zwiastowało zdradę w Szczyrku?

Brak czasu i wyjazdy służbowe

Pani Kasia wyznawała zasadę, że w związku potrzebne jest zaufanie. Nie kontrolowała nigdy telefonu partnera. Nie sprawdzała, czy faktycznie był z kolegami, kiedy mówił, że z nimi idzie na imprezę. Nie interesowała się również tym, czy wyjazdy służbowe faktycznie są służbowe. Z czasem jednak zaczęła odnotowywać, że Pan Jarek zdecydowanie częściej idzie na mecz do pubu, odwołuje ich wspólne spotkania, na treningi wybiera się sam, a także zostaje po godzinach w pracy. Nie poświęcał więc Pani Kasi tyle czasu, co dotychczas. Zrodziło to wątpliwości i podjęła decyzję, że nie będzie prowadzić śledztwa na własną rękę, lecz zleci je osobom doświadczonym w tego typu sprawach.

Spotkanie z prywatnym detektywem

Pani Kasia zadzwoniła do naszego biura detektywistycznego w czwartek, a już w piątek odbyło się spotkanie z prywatnym detektywem. Opowiedziała o swoich podejrzeniach, udzieliła wszelkich informacji odnośnie partnera i standardowego przebiegu jego dnia. Wspólnie z klientką ustaliliśmy, że nasze działania rozpoczniemy od obserwacji oraz że pozostaniemy w stałym kontakcie, na bieżąco informując ją o postępach w śledztwie – tak, aby obserwacja była absolutnie bezpieczna i dyskretna.

Spokojny początek śledztwa

Weekend pani Kasia i pan Jarek spędzali razem, dlatego rozpoczęcie obserwacji zaplanowane zostało na poniedziałek. Pod pretekstem zakupu samochodu z oferty firmy pana Jarka, nasza prywatna detektyw z bliska przyjrzała się panującym w firmie relacjom. Niepokojące wydały się zachowania asystentki wobec szefa – kuso ubrana, wyraźnie zalotnie traktowała swojego przełożonego, jednocześnie dając oznaki zazdrości, gdy inna kobieta pojawiała się na horyzoncie. Niemniej przez tydzień obserwacji nie wydarzyło się nic, co mogłoby potwierdzić zdradę partnerską.

Wyjazd w interesach

W piątek otrzymaliśmy informacje od pani Kasi odnośnie planowanego przez jej partnera wyjazdu w celach biznesowych do Łodzi. Poprosiła nas, abyśmy sprawdzili czy faktycznie spotkanie ma charakter biznesowy. Już o poranku okazało się, że pan Jarek jedzie w towarzystwie swojej asystentki w zupełnie innym kierunku, niż planowany. Po półtoragodzinnej jeździe znaleźliśmy się w znanym kurorcie narciarskim. Prowadząc w dalszym ciągu obserwację zdobyliśmy liczne materiały dowodowe – wspólną zabawę na nartach, czułe uściski w jacuzzi hotelowym czy romantyczną kolację.

Detektyw Szczyrk Janda

Po całym dniu wróciliśmy do naszego biura i zaprosiliśmy klientkę na spotkanie, by przedstawić jej zgromadzone materiały. Jeszcze tego samego dnia pani Kasia spakowała walizki partnera, który po powrocie w niedzielę znalazł je na klatce schodowej. Był to koniec tego wieloletniego związku.

Skorzystaj z pomocy specjalistów

Obawiasz się, że Twój partner może mieć kochankę? Masz wątpliwości czy Twoja żona nie flirtuje ze swoim szefem? A może masz inny problem, którym powinni zająć się detektywi? Zleć nam swoją sprawę, a dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci ją rozwikłać. Nie daj się oszukać, nie pozwól, aby ktoś krzywdził Ciebie lub Twoich bliskich bądź nadużywał Twojego zaufania jako szefa. Zgłoś się do biura detektywistycznego JANDA w Katowicach już teraz. Prowadzimy sprawy dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.

DETEKTYW JANDA
+ 48 795 44 77 06 lub biuro@detektyw-janda.pl